Vadalarm Vadalarm
Ennyi idő múlva csomagolunk:
Add le időben rendelésedet, hogy még ma útnak induljon csomagod!

Fejleszd te is a magyar gazdák kedvenc okostermékeit a Vadalarm hardverfejlesztőjeként!

Avagy legyen az a munkád, ami kedvenc Youtuberednek a hobbija

A Vadalarm küldetése, hogy a mezőgazdaságban gazdálkodók kezébe fejlett technológiákat adjon. Ezért fejlesztettük ki a világ első Bluetoothos, mikrokontrollerrel vezérelt okosvadriasztóját, az ország legokosabb, IOT alapú villanypásztorát és a Közép-Európa egyik legkompaktabb kapacitív talajszenzorát. Számodra pedig most megnyílt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk hardverfejlesztőként.

Kérjük, szánj ránk pár percet, és olvasd végig alaposan ezt a weboldalt, hogy megismerj minket, és el tudd dönteni, hogy minket keresel-e.

Kik vagyunk mi és kit keresünk?

Ugyan cégünk 7 éves korával közel sem egy matuzsálem, mégis fennállásunk óta közel 2 millió ember járt weboldalunkon, hogy segítséget kérjen tőlünk. (Termékeinkről és csapatunkról részletesen itt olvashatsz) Noha legelőször a mezőgazdasági vadkár megelőzésére specializálódtunk, mára elég sok területre eljutottunk. Néhány érdekes példa, ahol találkozhatsz munkánkkal:

  • Vadalarm termékek védik meg több Lidl áruháznál is az autókat a madaraktól
  • A mi vadriasztóinkkal és villanypásztorainkkal találkozhatsz a Pilisben járva
  • Vadriasztóink több autópálya lehajtónál is biztosítják a zavartalan autós forgalmat
  • Napelemeink látnak el árammal több Időképes webkamerát is
  • Agrár IOT témájú együttműködéseink keretében pedig már többeknek ismerősen cseng nevünk a BME-n és a MATE-n is

Ami a fenti példákban közös pont: minden termékünkbe az akkori legjobb tudásunk szerint fejlesztett okos elektronikát tettük. Ez a mögöttes technológiai tudás cégünk alapja, ezért olyan ember keresünk, akinek az alábbi szavakat olvasva komolyan kitágul a pupillája: PCB, IOT, ESP, LoRa, MPPT, I2C, I2S, GPIO, PWM.

Emellett az sem árt, ha az alábbi logókból ismersz párat, mert ezekkel az eszközökkel és partnerekkel dolgozunk:

Milyen feladatkör vár rád nálunk?

Azért, hogy ne raboljuk egymás idejét felesleges körökkel, megpróbáljuk a lehető legjobban leírni, mire számíthatsz nálunk. Ha komolyan veszed a szakmádat, neked is tudnod kell, hogy egy hardverfejlesztőre mindenhol komoly feladatok várnak, amihez felelősség is társul.

Nálunk az alábbi feladatokból áll össze egy fejlesztői munkakör:

  • Áramkörök méretezése, tervezése, szükség esetén szimulálása
  • Nyomatatott áramkörök tervezése, gyártásba adása
  • Készülékházak, csomagolások, egyszerűbb alkatrészek 3D modellezése
  • Prototípusok és egyéb alkatrészek 3D nyomtatása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Gyártásfejlesztés, új gépek gyártásba illesztése
  • Komponensek és beszállítók kiválasztása
  • ... és az unalmas dokumentáció (te is tudod, hogy muszáj)

Úgy gondoljuk, ezen feladatok ellátásához egy villamos-, vagy mechatronikai mérnök diploma az ideális végzettség, ám nyitottak vagyunk akár egy 8 általánossal rendelkező őstehetségre is :)

Természetesen nem várjuk el, hogy mindenhez egyből érts, hiszen mi is évek alatt szedtük össze tudásunkat, de az újra való nyitottság részedről is szükséges. Fontos hangsúlyoznunk, hogy ez multis szóhasználattal élve egy Junior pozíció, amihez nem szükséges munkatapasztalat, így hozzánk akkor is jelentkezhetsz, ha eddig csak otthon terveztél NYÁK-ot.

Amit kollégáink imádnak a cégünkben

Csapatunk tagjai a következő okokból szeretnek nálunk dolgozni:

  • nem csak egy ember leszel a sok közül, mert fontos szereped lesz 10 fős cégünk működésében
  • ami nálunk nincs, az nem létezik, úgyhogy nyugodtan elkérhetsz bármilyen szerszámot a hétvégére, ha elromlik a mosógéped
  • céges könyvtárunkból bármelyik könyvet ingyen kikölcsönözheted
  • úgysem bírsz annyi kávét meginni, amennyi nálunk van
  • munkád eredményét akár már két héttel később ügyfél kezében láthatod
  • nálunk meg lehet mondani a főnöknek, ha nem értesz vele egyet

Ami pedig speciálisan a hardverfejlesztőnek jár:

  • természetesen kapsz egy céges SIM kártyát, amiről ésszerű keretek között nyugodtan telefonálhatsz
  • egy jól felszerelt laborod lesz, mint Vasembernek: oszcilloszkóp, labortápok, duplamonitor, forrasztóállomás és még sorolhatnánk
  • havonta átlagosan a fizetésed felével megegyező összeget költhetsz el kísérletezésre saját belátásod szerint
  • maximum két havonta egy új játékszerrel barátkozhatsz meg (3D nyomtatók, kábeldarabolók, akkuhegesztő automaták, stb.)
  • hetente 1 vagy akár 2 nap home office a nyugalmat és elmélyült gondolkodást igénylő feladatokhoz
  • munkaköröd elengedhetetlen része a tanulás, így könyvet vagy tananyagot bármikor kérhetsz, megvesszük
Elengedhetetlen tudnivalók

A továbbiakban igyekszünk megválaszolni minden olyan kérdést, ami benned lehet még: időbeosztás, helyszín, fizetés, próbaidő.

Cégünk Budapest 13. kerületében, a Visegrádi utca 40-ben található (a Lehel tér közelében), egy utcai lejáratú szuterén helyiségben, közel 200 négyzetméteren. Itt van irodánk, raktárunk és gyártóegységünk is. Ide jönnek be az alkatrészek és innen indulnak el minden délután a futárok a kész csomagokkal ügyfeleinkhez.

A munkád - ami egy normális főállás - heti 40 órát fog igényelni, és hétvégente soha nem kell dolgoznod. A munkaidőd kezdetét is te választhatod meg: 8, vagy 9 óra - amelyik neked kényelmesebb.

Az olyan fizetési szövegeket pedig, mint a "versenyképes" és a "megegyezés szerinti" vagy a "majd megbeszéljük" inkább hagyjuk. Mi feketén-fehéren leírjuk: ugyan nem osztogatunk multis béreket, de cserébe nem is vagyunk olyan merevek, mint egy multi. Fejlesztői pozícióra bruttó 520.000 forintot tudunk kigazdálkodni, és ezt nyugodt szívvel oda is adjuk egy profi szakembernek minden hónap 10-éig. Ha pedig mi növünk, a fizetésed is fog. Ja, és semmi boríték, semmi kápé, csak tisztán és utalva.

Munkaviszonyodat 1 hónap próbaidővel kezded nálunk, és az ezt követő kiértékelés sikeres abszolválása esetén pedig határozatlan idejű szerződést kapsz.

Értékek, amikben hiszünk

Hiszünk benne, hogy egy cég több egy pénztermelő, munkaadó gépnél, és ez nálunk nem csak duma, naponta teszünk is érte. Elfogadjuk, ha te máshogy állsz hozzá a dolgokhoz, de kérjük, hogy ha az alábbiakkal nem értesz egyet, akkor inkább ne jelentkezz hozzánk.

  • Cégként mi is felelősséggel tartozunk az ország jövőjéért, ezért nem fizetünk feketén, minden eladásról számlát állítunk ki
  • A bolygónk jövőjéért is felelősek vagyunk: nincs felesleges áramfogyasztás, szelektíven gyűjtjük a szemetet és minimalizáljuk az e-hulladékot
  • Kritikusak vagyunk mindennel kapcsolatban, de legelső helyen önmagunkkal szemben
  • Belső szabályzataink szerint járunk el minden esetben, de tudjuk, hogy mikor kell átírni a szabályokat
  • Noha nem diktálunk Elon Musk-féle tempót a fejlesztésben, nem is tétlenkedünk
  • Amit csak lehet, optimalizálunk, de mindenekfelett a józan eszünk alapján dolgozunk
  • Folyamatosan tanulunk, emiatt gyakran rá sem ismerünk egy évvel ezelőtti önmagunkra
  • A munkaidő nem egy merev keret. Ha 8:15-től 16:15-ig dolgozol, az ugyanúgy 8 óra.

Ha úgy gondolod, hogy téged keresünk, akkor ne habozz!

Iratkozz fel hírlevelünkre, és értékes tartalmakkal ajándékozunk meg!

Vadalarm map

Ahol már Vadalarm termékeket használnak

Nézd meg a térképen, hogy ki használ Vadalarm terméket vagy termékeket. Európa szerte népszerűek a termékeink. Nálunk a minőségre épül a közösség! Tartozz te is a minőséget kedvelő felhasználók körébe, válaszd a Vadalarm márkát!

Akik már minket választottak

Partnereink