A legjobb munka elektronikát szerető egyetemistáknak

Forrasztópákával a kezedben születtél és van egy csomó szabadidőd egyetem mellett? - Nálunk a helyed.

Rugalmas kezdéssel és mégrugalmasabb időbeosztással elektronikai termékösszeszerelő és gyártássegítő munkakörbe keresünk egy vállalkozó szellemű fiatalt. Ha épp te leszel az új csapattag, akkor arra készülj fel, hogy munkád során egy műhelyben fúrnod, forrasztanod, szerelned, matricáznod, esetenként dobozolnod kell majd. Előfordulhat, hogy a munka kissé monotonná válik egy idő után ezért fontos, hogy ezzel meg tudj birkózni. Cserébe kiszámítható, jól jövedelmező, rugalmas időbeosztású állást kínálunk. A továbbiakban igyekszünk a munka minden részletét leírni neked, mert mi sem szeretjük a zsákbamacskát.

Ilyen lesz egy átlagos napod

És ilyen a csapat

Ezt kell feltétlenül tudnod

Mikor?

Alapvetően rugalmas időbeosztást teszünk lehetővé számodra. Fontos kritérium, hogy hetente minimum 20 órát tudj vállalni. A beosztás rajtad múlik. Csak annyit kérünk, hogy tartsd magad ahhoz, amit lefixáltuk. Természetesen, ha többet jössz, többet fizetünk. Ne félj hát, ha még nem állt össze az órarended, elég ha azt tudod, hány "bejárós" órád lesz.

Mennyi ideig?

Folyamatosan azon dolgozunk, hogy kiegyenlítetten tudjuk elosztani a feladatokat az év során, de valahogy mindig úgy alakulnak a dolgok, hogy nyáron van több munka. (Nahát, pont, amikor te is jobban ráérsz!) Szóval lényegében annyit jöhetsz, amennyit csak tudsz egész évben.

Mennyiért?

Sok helyen írják, hogy "versenyképes" meg "megegyezés szerinti" vagy "majd megbeszéljük".
Nálunk a béred 1200 Ft/óra lesz, természetesen nettóban (ezt kapod meg). Ehhez jön a teljesítményalapú bónusz (+10%/hó, ha jó vagy).
Ez azt jelenti, hogy egy átlagos hónapban 110.000 Forintot viszel haza lényegében félállásban.

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

A munkatársaink a következő okok miatt szeretnek nálunk dolgozni.

nem csak egy ember leszel a sok közül, mert fontos szereped lesz a cég működésében

ami nálunk nincs, az nem létezik, úgyhogy nyugodtan elkérhetsz bármilyen szerszámot a hétvégére, ha elromlik a mosógéped

ötleteidet jutalmazzuk, minden apró hasznos gondolatért motivációs csoki jár

értékeljük, ha többet teljesítesz, mint az elvárt, és ez a fizetéseden is látszódni fogsz

remek hely vagyunk feszültséglevezetésre is, van például céges boxzsákunk is

ha nem vagy szociális alkat, nálunk az sem baj, beszélgethetsz a Google Asszisztensünkkel is

céges könyvtárunkból bármelyik könyvet ingyen kikölcsönözheted

úgysem bírsz annyi kávét meginni, amennyi nálunk van

rólad is készíteni fogunk egy ilyen menő képet

Hol?

Budapest, XIII kerület, Visegrádi utca

A munka nagyrésze egy műhelyben zajlik, ahogyan azt a képeken is láthatod. Ugyanitt található irodánk és raktárunk is.

Mi lesz a feladatod?

Azért, hogy ne raboljuk egymás idejét, és csak akkor lépjünk egymással kapcsolatba amikor a szándékod komoly, leírjuk neked, hogy pontosan mi lesz a feladatod, hogyan fog kinézni nagyjából egy napod:

  • Készülékdobozokat készítesz elő, fúrsz ki megadott módon
  • Nyákokat építesz össze tervrajz alapján
  • A kifúrt dobozokba, a megfelelő helyre tömszelencéket, kábeleket, kapcsoló gombokat áramköröket szerelsz, forrasztasz
  • Fogadod a közben alkatrészekkel érkező futárokat, és rendszerezed a bejövő termékeket
  • A kész termékeket felmatricázod és felteszed a polcra
  • Ha szükséges, besegítesz a kimenő termékek csomagolásába is
  • Munkakörnyezetedet rendben tartod

Ezen felül ha bármilyen általunk végzett tevékenységről (beszerzéstől marketingen és programozáson át az értékesítésig) úgy gondolod, hogy szívesen kipróbálnád benne magadat, lehetőséget biztosítunk rá neked. Tényleg azt szeretnénk, hogy csak olyan munkát végezz, amiben jól érzed magadat.

Mit várunk el tőled?

Mi szívesen segítünk, amiben tudunk, de természetesen egy ilyen munkakörnél előny az, ha van tapasztalatod a fent említett tevékenységek végzésében (pl jártas vagy a forrasztásban, nem félsz állványos fúrót használni, tudod mi az a nyomtatott áramkör stb.) Továbbá örülnénk egy olyan embernek, aki könnyen és gyorsan tanul, precíz és igényes munkát ad ki a kezei közül.

Kik vagyunk mi?

Mi, a Nowton Bt, egy 5 éves kis magyar cég vagyunk, és a hosszú távú célkitűzésunk szerint Magyarország vezető agrártechnológiai cége leszünk. Legfőbb profilunk a mezőgazdasági elektronikai eszközök gyártása és saját webshopunkon keresztüli forgalmazása 3 országban. Jelenleg 5 fix csapattaggal, illetve néhány külsős munkatárssal végezzük napi tevékenységeinket. A közeljövőben tervezünk bővülni még legalább 2 fővel. Kezdetnek viszont téged keresünk!
Weboldalunkon a rólunk menüpontban mindent megtudhatsz csapatunkról, termékeinkről és céljainkról.

Mit kínálunk?

Teljesen legális munka. Cégként mi is felelősséggel tartozunk az ország jövőjéért, ezért nem fizetünk feketén

Fix alapfizetés órabérben, hosszútávú munkavégzési lehetőség. Ráadásul pont jókor jössz: épp most vezetünk be egy teljesítményalapú bónuszrendszert.

Nyugodt környezet. Általában nem fogadunk vevőket és ügyfeleket műhelyünkben, ide maximum a postás és futárok jönnek.

Mi szükséges a jelentkezéshez?

Hallgatói jogviszony

A MISZISZ diákszövetkezetbe való regisztráció

Megbízhatóság

Rugalmas munkatempó

Ahol már Vadalarm termékeket használnak

Akik már minket választottak, és akiknek mi segítettünk

Partnereink